Praca dla Pań i Panów przy produkcji

Dodane przez Danuta (Firma), Środa, 13 Wrzesień, 2017  20:35

Opis oferty pracy:

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

MONTER GRZEJNICTWA

Miejsce pracy: Stargard

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie,
• pełny etat,
• wynagrodzenie wypłacane na czas,
• dodatki do wynagrodzenia regulowane Kodeksem Pracy m. in. za pracę w godzinach nocnych oraz nadliczbowych, premie
• niezbędne szkolenia związane z podanym stanowiskiem,
• umowa o pracę tymczasową z możliwością dłuższej współpracy,
• możliwość doskonalenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Oczekujemy:
• dyspozycyjności
• zaangażowania oraz umiejętności organizowania własnej pracy,
• chęci do nauki zawodu,
• gotowości do podjęcia pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym,

Zakres obowiązków:
• wykonywanie prostych prac przy produkcji,
• obsługa maszyn i urządzeń,
• pakowanie gotowych produktów,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Grupa Kapitałowa Clar System, Agencja Pracy Tymczasowej (Clar Serwis nr agencji 9611).

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 683
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń